Amerika’da Yatırım ve İş Planı Süreci

ABD Konsolosluk yetkilileri ve ABD Göçmenlik İdaresi ABD’de yaşamak ve çalışmak isteyen yabancı girişimci ve yöneticilerin vize başvurularının bir parçası olarak detaylı iş planı istemektedir. 5 Yıllık İş Planına ihtiyaç duyan ve üzerinde uzmanlaştığımız vize kategorileri E-1, E-2 ve L-1 vizeleridir.

2013 yılından beri yazmakta olduğumuz iş planları çok detaylı raporlar olup göçmenlik amacına uygun olarak hazırlanmaktadır.

ADA Business Strategies olarak detaylı pazar araştırması ve vize başvurularında kullanılacak profesyonel iş planının hazırlanması üzerine uzmanlaşmış bulunmaktayız. Yazdığımız iş planları müracaatçının vize başvuru paketinin en önemli parçalarından biri olarak vize başvurularını eklenmektedir.

İş planı 5 yıllık detaylı finansal projeksiyonları, personel projeksiyonlarını, endüstri trendlerini ve pazar araştırmasını içermektedir. Hazırladığımız iş planları ABD Konsoloslukları'nın ve ABD Göçmenlik İdaresi’nin dikkat ettiği tüm alanları/konuları kapsamakta ve vize görüşmesi sırasında gelebilecek sorulara cevap verir niteliktedir.

Gerİ Dön